Пральня у Києві, Дніпрі, Вінниці, Запоріжжі | Пральний Дім
Опис компанії

Мережа промислових фабрик «Пральний Дім» надає послуги з прання, лізингу та ремонту текстильних виробів для комерційних та приватних клієнтів понад 13 років.

Усі фабрики укомплектовані професійною технікою Electrolux, обладнані інноваційною технологією Ecolab та оснащені промисловою системою для очищення води Ecosoft.

Професійне обладнання та новітні технології максимально оптимізували технологічний процес, що дозволяє подовжити термін експлуатації білизни мінімум у два рази. Спеціалісти пральні використовують виключно рідкі, професійні, гіпоалергенні мийні ЕКО засоби Oxygard 40, що допомагає зберегти структуру тканини, а також відбілити текстиль при оптимально низькій температурі до 40 °C.

Загальна місткість виробництва «Прального Дому» складає понад 300 тонн на місяць, що сприяє наданню високоякісних послуг 24/7 без перерв та вихідних, у таких містах, як: Київ, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Бориспіль, Біла Церква, Обухів, Ірпінь, Козин, Бровари та їх регіонах.

Як ми працюємо

З початку співпраці Вас супроводжуватиме персональний менеджер. Він фіксуватиме усі Ваші побажання у внутрішній системі компанії та допоможе у вирішенні організаційних питань у будь-який час. Також, до послуги входять безкоштовні збір та доставка замовлення.

Після з’ясування усіх потреб, менеджер формує для Вас комерційну пропозицію, де буде враховано усі умови співпраці:

  • Найменування та вартість послуги;
  • Наявність додаткових послуг;
  • Можливий час приїзду експедитора;
  • Час збору та доставки замовлення, який обговорюється в індивідуальному порядку;
  • Гарантії.

Ми поважаємо як свій, так і Ваш час, тому з’ясовуємо усі деталі заздалегідь. Після уточнень побажань, фіксуємо Вас у нашій логістичній програмі та розпочинаємо співпрацю.

Компанія цінує зворотний зв'язок, щоб переконатись, що ми виконали все так, як Ви й очікували.