Послуги

Оренда спецодягу і текстилю

Послуга оренда спецодягу і текстилю від компанії «Пральний Дім» дозволяє Клієнтові покласти на плечі партнера турботи про зовнішній вигляд співробітників і зосередитися на основному виді діяльності.

Спецодяг – важлива складова позитивного іміджу компанії. Більш того, це ще важливий елемент виробничої безпеки і охорони праці.

Оскільки міра чистоти спецодягу і зовнішній вигляд співробітників формує думку про фірму в цілому, дуже важливо своєчасно здійснювати комплексне піклування за виробами.

читати далі...

Хімчистка текстилю

Хімічне чищення – корисний процес, який сприяє збереженню Ваших речей. На користь регулярної хімчистки текстильних виробів говорить той факт, що цей процес є корисним для одягу. В першу чергу, вироби очищуються від бруду і тваринного жиру – людського. А оскільки брудний одяг є середовищем розмноження бактерій, хімчистка дозволяє ушляхетнювати це середовище, зберігаючи характеристики, форму і забарвлення одягу.

Компанія «Пральній Дім» проводить професійну хімчистку на новому устаткуванні. У нашому штаті лише кваліфіковані фахівці, які піклуються про виконання замовлень в обумовлений термін.

читати далі...

Прання текстилю

Спеціально для даного сегменту, зважаючи на специфіку використання, наші фахівці як бонус пропонують індивідуальну упаковку кожного виробу.

читати далі...
ВІТАЄМО ВАС В КОМПАНІЇ ПРАЛЬНИЙ ДІМ!