Технологіi

Новітнє устаткування провідних світових виробників і технології дозволяють компанії “Пральній Дім” на новому рівні упроваджувати концепцію індивідуального підходу до Клієнта. Для кожної партії білизни Клієнта розробляється унікальна програма обслуговування.

Комп’ютерне управління процесом виключає “людський чинник”, гарантуючи чудовий результат:

  1. Всі види робіт і контроль якості здійснюється професійними співробітниками, які мають великий досвід роботи і постійно підвищують свою кваліфікацію.
  2. Вода, яка використовується для прання, проходіть багатоступінчасте очищення, гарантуючи відмінний результат.
  3. На всіх етапах обробки білизни використовують ефективні західні технології і якісні, професійні миючі засоби.
  4. Сучасне прасувальне устаткування забезпечує якість прасування білизни, гарантує його повне збереження.
  5. За рахунок зменшення часу дії на білизну, а також завдяки спеціалізованим миючим засобам, разом із збездоганною якістю, значно збільшується термін служби виробів Клієнта.

Ми постійно удосконалюємо наші знання, упроваджуємо новітні технології, відпрацьовуємо навики роботи, щоб гарантувати Вам бездоганну якість обслуговування!

Обладнання

Устаткування компанії Electrolux Laundry System – визнано у всьому світі кращим устаткуванням для пралень. Така техніка дуже ергономічна і зручна в роботі. Максимальна автоматизація циклів дозволяє удосконалити технологічні процеси і мінімізувати втручання ручної праці.

Продукція одного із старих виробників техніки для пралень в світі, концерну Electrolux, зарекомендувала себе як еталон якості роботи. А якісне устаткування і компетентні співробітники пральні-хімчистки «Пральний дім» це гарантія бездоганної чистоти Вашої білизни, серветок, скатертей, рушників, одягу.

Хімчистка «Пральний дім» обладнана найсучаснішою технікою від надійного виробника Firbimatic. Цей концерн випускає 50% світового виробництва устаткування для хімчисток. Устаткування Firbimatic надійне, просте в експлуатації і обслуговуванні. Фінішне ж устаткування – це продукція Electrolux.

Така комплектація дозволяє нашій хімчистці надавати широкий перелік послуг і виконувати всі замовлення на якісно високому рівні.

Компетентний персонал пральні-хімчистки «Пральний дім» використовує найсучасніші системи дозування пральних і хімічних засобів. Це дає можливість оптимально підібрати рівень їх концентрації з точним контролем всіх технологічних параметрів і вимог до білизни, відповідно до поставлених Клієнтами завдань.

icElectrolux IC43320 Ротаційний прасувальний каток з електронним управлінням.
t3Electrolux T31200 Сушильний барабан великої ємкості. Завантажувальна маса – 67 кг.
w3400Elecrolux W3400H Високошвидкісна пральна машина. Завантажувальна маса – 40 кг.
parElectrolux F3FC Пароманикен для різних видів прасування, з великим діапазоном регулювання.
ecoFirbimatic ECO LINE Нова серія машин хімчистки, що відповідає останнім досягненням науки.
pressElectrolux F3AA1 Прасувальний прес. Регульована пара і зволоження, а також, електронне управління.
bellpumpBellowpump 1.5 Високоточна помпа для дозування миючих засобів.
hprhavonPROGRAMMER Електронний прилад для управлінням програмами прання.
h1havonSYSTEM Дозуюча станція з комп’ютерним управлінням.
hdoshavonDOS Дозуюча станція.

Препарати

Компанія Пральній Дім використовує препарати світових лідерів у виробництві засобів для пралень та хімчисток. Всі засоби проходять тестування на предмет безпеки для довкілля і мають сертифікати якості.

З широкого асортименту продукції ми вибираємо відповідні засоби, що дозволяють добитися чистоти білизни і уникнути зносу текстилю при пранні.

havon d10HavonD10

Рідкий, сильнодіючий засіб для вибілювання і дезинфекції білизни. Гарантує повну дезинфекцію білизни, при цьому не псує тканину.

havonU9 PLUS

HavonU9

Рідкий водосмягчяющєє засіб. Запобігає утворенню вапнякового нальоту.

havon v8HavonV8

Рідкий високо-концентрований засіб для посилення ефекту прання.

havonR2

HavonR2

Засіб для посилення ефекту чищення та зменшення міри жорсткості води. Є чудовим миючим засобом і прекрасно видаляє жирові забруднення.

havonPLUSПерхлоретилен

Запобігає усадці тканин в процесі чищення, а також добре видаляє різні забруднення.

p_ozonitOzonit

Вибілюючий засіб. Відмінні результати вибілювання навіть при низьких температурах. М’який ефект вибілювання гарантує довгий термін служби для кольорових тканин, і не викликає вицвітання тканин.

ВІТАЄМО ВАС В КОМПАНІЇ ПРАЛЬНИЙ ДІМ!