Технологіi

 

Забір білизни від приватних та корпоративних клієнтів відбувається окремо, за адресою замовника, вказаного при заявці на забір.

При прийомі білизни заповнюється накладна встановленого зразку, в якій вказуються фактична вага, кількість речей; відмічається їх стан, наявність плям, ушкоджень, розмір речей, вид тканини, тип обробки, колір, тощо.

Далі білизна потрапляє до прального цеху, пункту прийому. Прийманням займаються кваліфіковані співробітники, які визначають тип тканини, міру зношеності та забруднення речей. Білизну перераховують «на вході» після чого фактична кількість одиниць заноситься да накладної.

До етапу прання білизна знаходиться в боксах або вертикальних механізованих складах партіями згідно дня прийому та асортименту. Тривалість зберігання білизни не може перевищувати однієї доби. Далі білизну переміщують до пральних машин в залежності від типу текстилю, кольору, температурного режиму прання.

Професійні пральні засоби (детергенти), що використовуються на виробництві відповідають європейським стандартам та технічним умовам. Рідкі концентровані засоби автоматично дозуються відповідно до режимів прання, що повністю виключає «людський фактор».

Сушиться білизна в спеціальних сушильних барабанах з автоматичним програмним забезпеченням повного циклу прання та необхідного рівня вологи. Час для сушіння визначається в залежності від рівня вологи білизни після прання та необхідного рівня вологи для подальшого догляду за білизною (прасування, крохмалення).

Пряму білизну прасують на спеціальних катках – каландрах. Залишковий рівень вологи для білизни без обробки допускається не більше за 50%, з обробкою – не більше за 55%. Фасонна білизна змішаного типу прасується на пресі або власноруч.

По закінченню циклу прання білизна перевіряється на предмет видалення плям. У випадку не достатньо якісного результату, білизна повертається на повторний цикл прання. Після цього, випрана, випрасувана та запакована білизна звішується «на виході»: вага та кількість по виконаному замовленню вказуєтеся в супровідному документі. Білизну розподіляють по прийомним пунктам, що відповідають за доставку замовлення певному клієнту. Білизна запаковується власноруч чи з допомогою спеціальних механізмів.

Чиста білизна зберігається окремо.

Доставку білизни роблять в спеціально обладнаному транспорті. Білизна видається замовнику на підставі накладної, в якій він ставить свій підпис, чим засвідчує факт отримання ним білизни, дати. За вимогою замовника білизна може бути перевірена на належну якість та наявність всіх позицій згідно накладної.

Логістика

 

У своїй роботі ми використовуємо сервіс, що покликаний автоматизувати логістику з метою більш ефективного планування маршрутів експедиторів. Таким чином суттєво зменшується вартість послуг за рахунок зменшення витрат на транспортування, а час, необхідний водієві для виконання заявки клієнта, скорочується або ж чітко планується згідно його побажань.

Мобільний додаток, що використовують у своїй щоденній роботі водії, сформовано логістом Фабрики «Пральний Дім» на підставі заявок, наданих клієнтами. Водієві залишається лише ввімкнути режим навігації та рухатися за оптимальним маршрутом.

Цікаво те, що протягом дня логіст може вносити зміни до маршруту, що автоматично відображається у додатку в девайсі водія.

Обладнання

Наше виробництво обладнане технікою Electrolux Professional для прання в промислових обсягах. Нам бобре відомо, що лише коштовне професійне обладнання здатне забезпечити якісне прання. Саме тому ми робимо вибір на користь найкращих світових виробників для того, щоб наші клієнти завжди отримували послуги найвищої якості.

Electrolux – одна з найбільших шведських компаній у світі з виробництва професійної та побутової техніки, яка одним зі своїх ключових напрямків діяльності вказує вектор розвитку на збереження природніх ресурсів. Економія води та електроенергії роблять послугу меншою за вартістю, а весь виробничий процес – енергозберігаючим, а значить екологічним, що є наразі пріоритетом для всієї команди співробітників Фабрики «Пральний Дім»

icElectrolux IC43320 Ротаційний прасувальний каток з електронним управлінням.
t3Electrolux T31200 Сушильний барабан великої ємкості. Завантажувальна маса – 67 кг.
w3400Elecrolux W3400H Високошвидкісна пральна машина. Завантажувальна маса – 40 кг.
parElectrolux F3FC Пароманикен для різних видів прасування, з великим діапазоном регулювання.
ecoFirbimatic ECO LINE Нова серія машин хімчистки, що відповідає останнім досягненням науки.
pressElectrolux F3AA1 Прасувальний прес. Регульована пара і зволоження, а також, електронне управління.
bellpumpBellowpump 1.5 Високоточна помпа для дозування миючих засобів.
hprhavonPROGRAMMER Електронний прилад для управлінням програмами прання.
h1havonSYSTEM Дозуюча станція з комп’ютерним управлінням.
hdoshavonDOS Дозуюча станція.

 

Препарати

 

ФабрикаПральній Дім використовує препарати світових лідерів у виробництві засобів для пралень та хімчисток. Всі засоби проходять тестування на предмет безпеки для довкілля і мають сертифікати якості.

З широкого асортименту продукції ми вибираємо відповідні засоби, що дозволяють добитися чистоти білизни і уникнути зносу текстилю при пранні.

havon d10HavonD10

Рідкий, сильнодіючий засіб для вибілювання і дезинфекції білизни. Гарантує повну дезинфекцію білизни, при цьому не псує тканину.

havonU9 PLUS

HavonU9

Рідкий водосмягчяющєє засіб. Запобігає утворенню вапнякового нальоту.

havon v8HavonV8

Рідкий високо-концентрований засіб для посилення ефекту прання.

havonR2

HavonR2

Засіб для посилення ефекту чищення та зменшення міри жорсткості води. Є чудовим миючим засобом і прекрасно видаляє жирові забруднення.

havonPLUSПерхлоретилен

Запобігає усадці тканин в процесі чищення, а також добре видаляє різні забруднення.

p_ozonitOzonit

Вибілюючий засіб. Відмінні результати вибілювання навіть при низьких температурах. М’який ефект вибілювання гарантує довгий термін служби для кольорових тканин, і не викликає вицвітання тканин.

ВІТАЄМО ВАС В КОМПАНІЇ ПРАЛЬНИЙ ДІМ!