Хімчистка текстилю

Хімічне чищення сприяє збереженню Ваших речей. В першу чергу, вироби очищуються від бруду і плям, які не відпираються при звичайному пранні.
Цікава історія виникнення першої пральні. В 1855 рокі, рівно 163 роки потому у Франції жив Жан Батист Жоллі, який помітив, що скатертина в його помешканні стала набагато чистішою після того, як на неї потрапив гас. За такою невипадковою випадковістю і була відкрита перша хімчистка, якою ми її знаємо в сучасному вигляді.
Фабрика «Пральній Дім» використовує для роботи виключно сучасне професійне устаткування. Машини для прання нагадують своїми діями 2-в-1: пральну машину та сушильний барабан. Вироби поміщуються до барабану, тоді як остов машини заповнюють спеціальним розчином. При обертанні барабану розчин делікатно та рівномірно діє на вироби, очищуючи їх.
Команда Фабрики «Пральний Дім» – кваліфіковані спеціалісти, котрі щиро турбуються про чистоту та доглянутість речей наших клієнтів, таким чином, щоб кожного разу Ви могли отримувати послуги високої якості, співпрацюючи за нами.

1

Для автоцентрів

Для служб прокату одягу

Починаючи з 2008 року Фабрика «Пральній Дім» співпрацює з багаточисельними авторизованими технічними центрами. Ми певні в тому, авторизована уніформа є візитівкою компанії-дилера, тому одяг співробітників повинен гармоніювати з концепцією компанії, мати презентабельний вигляд та відповідати вимогам техніки безпеки.
Відділ Фабрики «Пральний Дім», що займається постачанням спецодягу та комплексного догляду за ним, добре розуміють власну відповідальність за належну якість виконання замовлень хімчистки спецодягу автоцентрів та слонів.
На виробництві Фабрики «Пральний Дім» використовуються виключно сертифіковані хімічні засоби, що гарантує якісне очищення одягу від мастила, а аромат одягу після прання тільки додасть йому акуратного та доглянутого вигляду.
Фабрика «Пральний Дім» надає унікальні послуги хімічного чищення для служб прокату. Перед хімічним чищенням Вам не знадобиться відпорювати ґудзики, оригінальну фурнітуру, прикраси з костюмів і суконь. Про це потурбуються технологи Фабрики «Пральній Дім.
Ми дбайливо та ефективно очистимо від забруднень театральні і карнавальні костюми, концертний одяг, а також весільні сукні та інше складне вбрання.
Ми виконуємо замовлення наших клієнтів в термін від 5 днів.

Для виробничих підприємств

Для супермаркетів

Фабрика «Пральний Дім», окрім стандартного переліку послуг, пропонує послугу з організації пункту прийому використаної та видачі чистого спецодягу після хімчистки на території підприємства. Фабрика «Пральній Дім» виконує ремонт спецодягу, його ремонт так маркування. Чиста уніформа буде своєчасно доставлена та видана кожному працівникові підприємства особисто в руки.
Для того, щоб скористатися цією зручною, та надзвичайно ефективною послугою – достатньо зателефонувати нам та зробити замовлення.
Фабрика «Пральний Дім» приймає на обслуговування спецодяг персоналу супермаркетів та логістичних комплексів. Ми добре розуміємо особливості обслуговування у великих мережевих супермаркетах і пропонуємо виконання хімічного чищення великих об’ємів замовлень в максимально стислі терміни.
Менеджери Фабрики «Пральній Дім» завітають до Вашого офісу, щоб обговорити важливі аспекти роботи, для того, щоб надавати послуги оперативно та якісно, а також розробити цінову політику, що дозволить Вам залишатися нашим клієнтом протягом тривалого часу, а Вашому бізнесу – стабільно розвиватися.

Для інших сфер

Нарівні з автоцентрами, службами оренди одягу, виробничими підприємствами, супермаркетами і логістичними комплексами, ми надаємо послуги офісним організаціям, авіакомпаніям, заводам, галузевим фабрикам.
До виконання замовлень ми підходимо зі всіма можливими турботою та увагою, піклуючись про комфорт своїх замовників та якість прання їх білизни.
ВІТАЄМО ВАС В КОМПАНІЇ ПРАЛЬНИЙ ДІМ!