Хімчистка текстилю

Хімічне чищення – корисний процес, який сприяє збереженню Ваших речей. На користь регулярної хімчистки текстильних виробів говорить той факт, що цей процес є корисним для одягу. В першу чергу, вироби очищуються від бруду і тваринного жиру – людського. А оскільки брудний одяг є середовищем розмноження бактерій, хімчистка дозволяє ушляхетнювати це середовище, зберігаючи характеристики, форму і забарвлення одягу.

Компанія «Пральній Дім» проводить професійну хімчистку на новому устаткуванні. У нашому штаті лише кваліфіковані фахівці, які піклуються про виконання замовлень в обумовлений термін.1

Для автоцентрів

Для служб прокату одягу

В кінці 2008 року фабрика «Пральній Дім» почала співпрацю з багаточисельними авторизованими технічними центрами. Авторизована уніформа є обличчям компанії-дилера, тому вона повинна відповідати рівню всесвітньо відомих марок. Наші фахівці це розуміють і з усією відповідальністю ставляться до виконання замовлень по хімчистці авторизованої уніформи. Пральнею-хімчисткою «Пральній Дім» застосовуються лише сертифіковані хімічні засоби, що гарантує якісне очищення уніформи від паливно-мастильних забруднень і надійне усунення неприємного запаху з одягу. Наша компанія надає унікальні послуги хімічного чищення для служб прокату. Перед хімічним чищенням Вам не знадобиться відпорювати гудзики, оригінальну фурнітуру та прикраси з костюмів і суконь. Лише високопрофесійні технологи компанії «Пральній Дім», які спеціалізуються виключно на комбінованих виробах з різних тканин, займаються чищенням складних костюмів. Ми дбайливо очистимо від забруднень театральні і карнавальні костюми, концертний одяг, а також весільні сукні та інше вбрання. Замовлення виконується в термін від 5 днів. Не бійтеся довіряти професіоналам!

Для виробничих підприємств

Для супермаркетів

Наша компанія, окрім стандартного переліку послуг, пропонує послугу з організації пункту прийому і видачі спецодягу на території Вашого підприємства. Ми беремо на себе всі турботи, пов’язані з щоденним прийманням спецодягу у Ваших співробітників, надаючи власний персонал в особі досвідчених приймальників спецодягу. Компанія «Пральній Дім» виконує ремонт спецодягу, його маркування і обробку. Чиста уніформа буде своєчасно видана кожному працівникові виробничого підприємства особисто в руки. Наша пральня-хімчистка приймає на обслуговування супермаркети і логістичні комплекси. Ми добре вивчили специфіку обслуговування супермаркетів і пропонуємо виконання хімічного чищення великих об’ємів замовлень в максимально стислі терміни.  А гарантувати своєчасне виконання замовлення Клієнтам, у свою чергу, нам дозволяють виробничі потужності фабрики. Менеджери компанії «Пральній Дім» готові обговорити всі нюанси співпраці, а також підібрати для Вас індивідуальний прайс-лист.

Для інших сфер

Поряд з автотехцентрамі, службами прокату одягу, виробничими підприємствами, супермаркетами і логістичними комплексами, ми надаємо послуги офісним організаціям, авіакомпаніям, заводам і фабрикам з різних галузей, а також приватним особам.

До виконання замовлень ми маємо індивідуальний підхід, з урахуванням забруднень і специфіки сфери діяльності, змінюючи один або декілька параметрів (хімія, час прання, температура, прасування) для здобуття якісного кінцевого результату.

ВІТАЄМО ВАС В КОМПАНІЇ ПРАЛЬНИЙ ДІМ!