Прання текстилю

Спеціально для даного сегменту, зважаючи на специфіку використання, наші фахівці як бонус пропонують індивідуальну упаковку кожного виробу.3

Для ресторанів, кафе, кейтерінгових компаній

Для саун, фітнес-центрів

Для таких Клієнтів, як ресторани та кейтерінгові компанії наша пральня-хімчистка пропонує повний спектр послуг з прання текстильних виробів. Це: виведення плям з тканини, прасування, підкрохмалення серветок і скатертей.

Наші майстри справляються з будь-якими завданнями, навіть найскладнішими. Технологи компанії «Пральній Дім» мають великий досвід роботи, у тому числі із закладами, в яких в ужитку складні фасонні вироби (чохли на стільці, спідниці для столів, портьєри, ламбрекени, уніформа персоналу працівників залу і кухні).

Зважаючи на специфіку роботи даного сегменту і турбуючись про уранішніх клієнтів, відділ логістики нашої компанії розробив найбільш оптимальні маршрути доставки білизни, завдяки яким готові замовлення розвозяться до 10 ранку.

Спеціально для саун і фітнес-центрів пральний комплекс «Пральній дім» пропонує послуги з прання махрових рушників і халатів.

Махра легко піддається пранню, оскільки це натуральна тканина, поверхня якої складається з петель основних ниток. Виріб з махрової тканини здатний витримати  не менше 500 процедур прання і при цьому, якщо він якісно вироблений і забарвлений, залишатися як і раніше м’яким і пухнастим. А спеціально розроблені щадні програми прання і найостанніші моделі сушильних апаратів дозволяють нашій пральні зберігати м’якість і колір «махри» навіть у разі найінтенсивнішого використання і при частому пранні.

Зважаючи на специфіку використання, як бонус для даного сегменту, наші фахівці пропонують індивідуальну упаковку кожного виробу задля забезпечення гігієнічності при транспортуванні.

Для готелів, пансіонатів, будинків відпочинку

Для медичних установ, клінік, санаторіїв

Комплексне обслуговування готелів, пансіонатів, будинків відпочинку включає прання постільної білизни, махрових рушників, ресторанної білизни, уніформи персоналу. Звернувшись в компанію «Пральній Дім», ви оперативно – протягом 24 годин отримаєте назад вже чисту, свіжу та упаковану білизну.

Обробка виробів, які поступають до нас в пральню-хімчистку, здійснюється лише якісною хімією, яку виробляють компанії Hagleitner і Henkel, – лідери на світовому ринку миючих засобів. Ви можете не турбуватися, результат прання Вашої білизни завжди буде винятковим. А завдяки технології обліку ви забудете про таку поширену проблему як пересортиця. Прайс-лист для готелів складається індивідуально у кожному конкретному випадку залежно від об’єму виробів, що здаються.

Компанія «Пральній Дім» надає послуги з прання текстилю медустановам, клінікам, санаторіям.

Ми розуміємо, що для медичних установ головне – дотримання чистоти і гігієни, тому білизна і спецодяг ретельно очищаються і проходять обов’язкову дезинфекцію відповідно до встановлених норм, суворе дотримання яких ми беремо на себе.

Формений одяг працівників медичної організації повинен виглядати бездоганно, оскільки від їх зовнішнього вигляду залежить думка про якість послуг, що надаються. Ми можемо повністю гарантувати дійсно охайний вигляд медичного персоналу Вашої установи, завдяки бездоганному прасуванню. А зважаючи на специфіку використання, у якості бонусу, кожен виріб упаковується індивідуально для гігієнічності при транспортуванні.

Для інших сфер

Поряд з ресторанами, готелями і саунами нашими клієнтами є: магазини, харчові виробництва, різні сервісні організації, приватні клієнти, кафе, підприємства громадського харчування, розважальні комплекси та інші.

Замовлення виконуються 365 днів в році. При виконанні будь-якого замовлення з будь-якої сфери діяльності, ми застосовуємо індивідуальний підхід – до технології прання вноситься невелика, але важлива зміна в один або декілька параметрів (залежно від забруднень) – по хімікатах, температурі, прасуванню, часу прання, температурі води, для якіснішого результату.

ВІТАЄМО ВАС В КОМПАНІЇ ПРАЛЬНИЙ ДІМ!