Прання текстилю

Спеціально для даного сегменту, зважаючи на специфіку використання, наші фахівці пропонують індивідуальну упаковку кожного виробу.3

Для ресторанів, кафе, кейтерінгових компаній

Для саун, фітнес-центрів

Для ресторанів та кейтерінгових компанії Фабрика «Пральний Лім» пропонує повний спектр послуг з прання текстильних виробів: виведення плям з тканини, прасування, крохмалення серветок і скатертин.
Технологи Фабрики «Пральній Дім» мають достатній практичний досвід, у тому числі з догляду за складними фасонними виробами (чохли на стільці, спідниці для столів, портьєри, ламбрекени, спецодяг персоналу працівників залу і кухні).
Команда відділу логістики Фабрики «Пральний Дім» впровадила оптимальні маршрути доставки білизни, завдяки чому виконані замовлення доставляються до 10 години ранку.
Спеціально для саун та фітнес-центрів Фабрика «Пральній дім» пропонує послуги з прання махрових рушників і халатів.
Махра легко піддається пранню, оскільки є натуральною тканиною, поверхня якої складається з петель основних ниток. Вироби з махрової тканини здатні витримати до 500 циклів прання, залишаючись м’якими і пухнастими, а спеціально розроблені делікатні програми прання і найостанніші моделі сушильних барабанів дозволяють зберігати їх м’якість та колір, навіть при інтенсивному використанні та догляді.
Фахівці Фабрики «Пральний Дім» пропонують індивідуальне пакування кожного виробу задля забезпечення гігієнічності при транспортуванні.

Для готелів, пансіонатів, будинків відпочинку

Для медичних установ, клінік, санаторіїв

Комплексне обслуговування готелів, пансіонатів, будинків відпочинку включає прання постільної білизни, махрових рушників, ресторанної білизни, спецодягу персоналу. Звернувшись до Фабрики «Пральній Дім», Ви оперативно, – протягом 24 годин отримаєте назад вже чисту, свіжу та запаковану білизну.
Обробка виробів, які надходять до виробництва, здійснюється лише якісними засобами прання відомих виробників Hagleitner і Henkel – лідерів на світовому ринку миючих засобів. Саме тому Ви можете бути певними за результат прання.
Комерційна пропозиція формується індивідуально для кожного клієнта залежно від об’єму виробів, що здаються на прання та територіального розташування закладу.
Фабрика «Пральній Дім» надає послуги з прання текстилю медустановам, клінікам, санаторіям.
Ми розуміємо, що для медичних закладів однією із важливих умов є дотримання чистоти та гігієни, тому білизна і спецодяг ретельно очищуються і проходять обов’язкову дезинфекцію відповідно до встановлених норм та стандартів.
Спецодяг медичних працівників повинен виглядати бездоганно, оскільки від зовнішнього вигляду персоналу залежить думка відвідувачів про якість послуг, що надаються. Ми наполегливо працюємо для того, щоб забезпечувати дійсно охайний вигляд медичного персоналу Вашої установи. Всі вироби мають індивідуальне пакування для гігієнічності при транспортуванні.

Для інших сфер

На рівні з ресторанами, готелями, саунами іншими закладами відпочинку нашими клієнтами є: магазини, підприємства з надання послуг харчування, сервісні організації, кафе, розважальні комплекси.
Замовлення виконуються 365 днів на рік. При виконанні замовленнь ми дійсно піклуємося про Вашу білизну – до технології прання вносяться невеликі, але важливі зміни в один або декілька параметрів залежно від забруднень (по хімікатах, температурі, прасуванню, часу прання, температурі води, тощо) для якісного та передбаченного результату.
ВІТАЄМО ВАС В КОМПАНІЇ ПРАЛЬНИЙ ДІМ!