Спецодяг для харчової промисловості

Високотехнологічне виробництво продуктів харчування вимагає дотримання особливих умов праці, до складу яких входять жорсткі правила до безпеки працівників, їх захисту від негативних шкідливих факторів виробництва, температурних режимів, виключення можливості попадання сторонніх речей до інгредієнтів та готової продукції в процесі роботи.

Спецодяг, що використовується на харчових підприємствах, повинен відповідати ДСТУ та специфіці роботи, що виконується. Тканини, що використовуються для виготовлення спецодягу для підприємств харчової промисловості, повинні мати захисні та антистатичні властивості, тримати форму, не зминатися протягом робочого дня, відрізнятись презентабельним та водночас практичним простим дизайном.

До спецодягу харчової промисловості можна віднести: робочій костюм, халат, комбінезон для працівників технічних спеціальностей: електриків, зварників, вантажників, експедиторів.

Як правило, спецодяг харчової промисловості має класичний дизайн, який завжди можливо зробити неповторним та стильним за рахунок використання незвичайних цікавих деталей у виробі, які підкреслять приналежність співробітників до певного підрозділу виробництва, допоможуть створити елегантний силует костюму.

ВІТАЄМО ВАС В КОМПАНІЇ ПРАЛЬНИЙ ДІМ!