Спецодяг для готельно-ресторанного бізнесу, сфери обслуговування

Сфера обслуговування та так звана HoReCa містять величезний діапазон робочих професій: фінанси, нерухомість, торгівля, готельно-ресторанний бізнес, транспорт, туризм, охорона, поштові послуги.

Спецодяг для працівників сфери обслуговування, в першу чергу, відрізняється якістю виконання та презентабельним зовнішнім виглядом, оскільки фактично повинен сприйматися оточуючими людьми як візитівка компанії.

Матеріали, що використовуються при пошиві спецодягу, повинні бути натуральними, зберігати форму, не зминатися протягом дня, витримувати багаторазове прання, не втрачаючи при цьому первісних кольору, якості, яскравості логотипу та інших знаків відмінностей.

Вибір спецодягу для HoReCa та сфери обслуговування вирізняється великим вибором виробів, основна задача яких відповідати корпоративному стилю та іміджу компанії. Це одяг, що складається з костюмів зі штанами чи спідницею, уніформи кухарів, спецодягу для офіціантів та барменів, покоївок, співробітників по прибиранню приміщень та спеціалістів з промислового альпінізму, станцій техобслуговування, тощо.

 

ВІТАЄМО ВАС В КОМПАНІЇ ПРАЛЬНИЙ ДІМ!