Медичний спецодяг

Сучасні медичні клініки, якість послуг яких, в переважній більшості, не викликає сумнівів в українського пересічного споживача, асоціюються в нас з привітним доброзичливим персоналом, їх професійністю.

Однією з важливих складових такого іміджу є спецодяг медичних співробітників.

Медичний одяг повинен бути виконаним із натуральних бавовняних тканин. В такому разі носити спецодяг приємно весь рік: влітку він досить комфортний для людини, а взимку добре зберігає тепло, не мнеться, добре тримає форму навіть після багаторазового прання та вирізняється чудовими гігроскопічними властивостями.

Медичний одягу, що пропонується компанією «Пральний Дім» до оренди досить типовий та включає в себе: медичну куртку та штани (спідницю), халат та його модифікації згідно специфіки роботи.

Створюючи сучасний стильний медичний спецодяг для оренди ми використовуємо широкий вибір тканин з цікавими барвами, набивними візерунками,  надзвичайними сміливими дизайнерськими рішенням.

Базова колекція розроблена з урахуванням особливостей найбільш поширених та функціональних моделей спецодягу для медичного персоналу. Замовник може зробити вибір серед класичних білосніжних моделей зі звичним кроєм, та, як альтернатива, звернути увагу на медичний спецодяг, що буде вирізнятись серед інших за рахунок новітніх  розробок, втілених в сучасному якісному спецодязі компанії «Пральний Дім».

ВІТАЄМО ВАС В КОМПАНІЇ ПРАЛЬНИЙ ДІМ!