Оренда спецодягу і текстилю

В умовах стрімкого розвитку та технічного удосконалення галузей промисловості України і наближчого зарубіжжя на сьогодні вельми актуальною стає послуга оренди спецодягу.

Оренда спецодягу – молода галузь в сфері надання послуг, та попри це вже встигла завоювати свій ринок завдяки зручності у використанні, забезпеченні повного циклу обслуговування одягу та швидкості виконання завдань, що ставлять наразі сучасні умови праці та, особливо, комфорт працівників.

Враховуючи всі фактори, команда «Пральний дім» щоразу ставить перед собою максимальні цілі, удосконалюючи свої професійні здібності та винаходячи нові можливості для того, щоб в результаті отримати продукт найвищої якості по доступній ціні.

Співробітники компаній, вдягаючи якісно зшитий спецодяг з використанням тканин найкращих європейських текстильних мануфактур, – гарно випрасуваний та чистий, обов’язково відчують свою приналежність до історії заснування та становлення компанії, долучяться до інших людей, можливо навіть поколінь, що також працювали на цьому місці, та з огляду на це ймовірно с більшими любов’ю та повагою будуть відноситься до виконання своїх службових обов’язків та виявляти лояльність до компанії, яка дійсно цінує та дбає про кожного свого працівника.

Таким чином, орендуючи спецодяг, Ви маєте можливість займатися більш важливими питаннями, в той час, коли про зовнішній вигляд Ваших працівників потурбуємося ми.

Для того, щоб дізнатися про послугу, та отримати відповіді на запитання, що виникають у Вас з приводу оренди спецодягу, Ви можете звернутись до нас за телефонами: +38 (044) 331 66 99 та             +38 (063) 479 81 97 і домовитись про зустріч з менеджером компанії «Пральний Дім» про зустріч.

Щодня наша команда наполегливо працює на тим, щоб Ви могли скористатись послугою оренди спецодягу та бути щоразу задоволеним якістю послуги на всіх етапах виконання робіт по цьому напрямку.

9

 

ВІТАЄМО ВАС В КОМПАНІЇ ПРАЛЬНИЙ ДІМ!