Індивідуальне прання для комерційних обєктів

Прання білизни в Києві – послуга, що досить часто використовується приватними та корпоративними клієнтами, основним критерієм вибору для яких є виключна якість надання послуги.

Прання постільної білизни, рушників, халатів для мережі готелів та заміських комплексів; серветок, скатертин, чохлів и подушок для стільців, «спідниць» для стільців та столів,  спецодягу персоналу ресторанів – важлива складова іміджу закладу.

Люди, як правило, повертаються туди, де відчувають себе затишно, в місця, що асоціюються  у них з чистотою та доглянутістю. Тому так важливо приділяти увагу тому, щоб текстиль завжди був ідеально випраним, випрасуваним та мав відповідне пакування.

Відвідувачі Вашого закладу безсумнівно високо оцінять щире піклування про них та повернуться до Вашого закладу знову.

Компанія «Пральний Дім» успішно здійснює свою діяльність на ринку України 12 років і за цей тривалий час набула та закріпила за собою репутацію надійного партнера та професіонала своєї справи.

Для клієнтів «Пральний Дім» передбачена послуга нічної логістики. Це значить, що доставка чистої білизни та забір використаної здійснюється щоденно, з самого ранку. Оскільки виробництво працює цілодобово, виконуючи замовлення на забір та доставку в найкоротші терміни – протягом 24 годин, ми завжди оперативно та якісно виконуємо свою роботу.

Саме тому Ви можете довірити нам саме цінне, чим володієте – емоції Ваших відвідувачів та репутацію власного бізнесу.

ВІТАЄМО ВАС В КОМПАНІЇ ПРАЛЬНИЙ ДІМ!