Оренда махрових рушників та халатів в Києві

Оренда махрових рушників та халатів в Києві для спортивних клубів, салонів краси, банних комплексів, саун, заміських комплексів – швидкий зручний спосіб піклування про чистоту та доглянутість текстильних виробів, якими користуються гості Вашого закладу.

Важливо те, що у визначений час та термін, рушники і халати доставляються кур’єрами фабрики «Пральний Дім» замовнику. Таким чином без додаткових витрат Ви завжди можете гарантувати своїм відвідувачам високу якість наданих послуг.

Оренда махрових виробів передбачає прання, прасування та пакування виробів згідно стандартів фабрики чи Ваших побажань та доставку за адресою комплексу згідно графіку або за попереднім замовленням про забір білизни, зробити яке Ви можете зателефонувавши до нас протягом дня.

Власне виробництво працює цілодобово, тому прання та доставка чистих рушників здійснюються вже на наступний після заявки день.

Індивідуальне пакування махрових рушників та халатів передбачене для виключного комфорту клієнтів, які будуть ними користуватися. Персональне пакування застосовується також до прямого текстилю та виробів, що прасуються власноруч та зберігаються на спеціальних вішалках.

Ми надаємо послугу оренди рушників по всій Україні. На сьогоднішній день виробництва по комплексному догляду за текстильними виробами розташовані у великих містах та в повній мірі забезпечують потреби корпоративних клієнтів послугою оренди текстилю.

ВІТАЄМО ВАС В КОМПАНІЇ ПРАЛЬНИЙ ДІМ!